Hakkımızda

Kurumsal

Bulut Trafo Metal İthalat İhracat Sanayi Ticaret yılların verdiği tecrübesiyle , trafo kazanları, dalga duvar üretimi , kapaklar, hacim duvarları üzerine Şanlıurfa’da faaliyete başlamıştır.

2 Adet Dalga Duvar Şekillendirme makinası, 5 adet kazan üretim ve yüzey işlemleri tesisine sahiptir.

Gelişen teknolojiye adapte olma konusunda modern ve etkin personel gücümüzle üretimlerimizi daha iyi noktalara taşıyarak, siz müşterilerimizin iş ihtiyaçları doğrultusunda, hareket ederek müşteri – tedarikçi güçlerimizi geliştirerek uygun maliyet, yüksek kalite ve zamanında teslimatla iş gücünüze güç katıyoruz.

Vizyonumuz

Trafo ve metal sektöründe, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklı düşünceyi en üst seviyede tutarak;saygın, güvenilir ve tercih edilen bir firma olma özelliğini artırarak sürdürmek. Bu alanda önde gelen firmalardan olmak.

Misyonumuz

Yılların verdiği iş birikimini, değerlerimize bağlı kalarak modern teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımı ilke edinerek büyümek, sektörel bazda ülke ekonomisine katkıda bulunmak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda haraket ederek kaliteyi yakalamak, kurumsal ilkelerini müşterilerine, tedarikçilerine ve çalışanlarına bireysel iş ve özel hayatına dair hedeflerini gerçekleştirebilmelerini sağlayacakları hizmet ve imkanları sunarak, sürekli gelişimi gözetmek ve sektöründe öncü misyonu üstlenmiştir.